Kim jestem?

FB_cover_PL

BLOG
Piszę tu o sprawach języka: o komunikacji w biznesie, o języku obrazu i filmu, a także o polszczyźnie – tej żywej i współczesnej, bo bardzo lubię mówić po polsku.

DOŚWIADCZENIE I WSPÓŁPRACA
Łączę doświadczenie w zarządzaniu projektami, produkcji filmowej, copywritingu, tłumaczeniach pisemnych i audiowizualnych, marketingu i sprzedaży by wspierać klientów w komunikacji wielojęzycznej na różnych etapach działalności – od pozyskiwania środków na projekty i działalność po komunikację z klientami.

Chętnie współpracuję w całej Polsce, nawet kiedy wymaga to dojazdów i spotkań. Wiele projektów wymagających kontaktu osobistego zaliczam do najbardziej satysfakcjonujących.

Mój najświeższy projekt to strona agencji content marketingowej CFEC.

KONTAKT
+48 504 050 232 | agnieszka.wasowska@gmail.com

WYKSZTAŁCENIE
Jestem absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Moja praca magisterska nosiła tytuł: Rola producenta w polskiej produkcji filmowej w świetle teorii zarządzania projektami.
Nie zdziwi Cię pewnie, że studiowałam też na łódzkiej filmówce. Były to jednak studia podyplomowe, a w dodatku nieukończone – postanowiłam dalej uczyć się w praktyce.

PO GODZINACH
Czas wolny poświęcam działalności w stowarzyszeniu Fashion Revolution Polska. Prowadzę też stronę o butach minimalistycznych: bosaki.pl.