treści: marketing i strategia

Jak stworzyć strategię bloga?

Co bloger to metoda. Co przedsięwzięcie biznesowe to strategia!

Tak jest – strategia. Bo kiedy nie mówimy o prywatnych stronach (takich jak ta), blogach hobbystycznych, blogach-szufladach i blogach “muszę bo się uduszę”, to mówimy zazwyczaj o biznesie. Marki osobiste tak samo jak wielkie firmy potrzebują strategii blogowania. To ona podpowie co, do kogo i jak. Ale… jak ją stworzyć?

Przedsięwzięcie, któremu poświęcam teraz najwięcej czasu to strategia treści i content marketingu oraz nowa strona internetowa agencji tłumaczeń locatheart. Na nowopowstałego bloga wraz z koleżanką napisałam tekst Firmowy blog. 7 pytań zanim zaczniesz pisać. I trochę żałuję, że to nie mój własny tekst, który mogłabym tu opublikować! Na szczęście mogę Ci go polecić 🙂

Nie musisz być firmą ani marką osobistą. Jeśli dopiero zaczynasz pisać albo chcesz ulepszyć swojego bloga spróbuj udzielić odpowiedzi na tych 7 pytań. Myślę, że pomogą Ci uporządkować różne pomysły na bloga – te już zrealizowane i te, które masz dopiero w głowie.

Jeśli spróbujesz, byłoby wspaniale poznać Twoje wrażenia. I efekty! Chętnie zajrzę na Twoją stronę, więc koniecznie zostaw link w komentarzu albo na Instagramie @wasowskanet.