Kim jestem?

AGNIESZKA WĄSOWSKA-TELĘGA
Jestem tłumaczką, copywriterką, fundraiserką. Zarządzam zespołami marketingu i SEO. Jestem członkinią zarządu Okręgu Pomorskiego partii Razem oraz członkinią zarządu stowarzyszenia Fashion Revolution Polska.

BLOG
Piszę tu o sprawach języka i komunikacji, o wpółczesnej polszczyźnie, o zrealizowanych projektach. W planach mam o wiele więcej tematów, związanych z moją aktywnością społeczną, a także z gospodarką odpadami. Tymczasem zachęcam do zapoznania się z publikacjami, których jestem współautorką:
Transformacje. Raport o modzie cyrkularnej w Polsce
Leksykon mody odpowiedzialnej

DOŚWIADCZENIE I WSPÓŁPRACA
Łączę doświadczenie w zarządzaniu projektami, produkcji filmowej, copywritingu, tłumaczeniach pisemnych i audiowizualnych, marketingu, SEO i sprzedaży by wspierać klientów na różnych etapach działalności – od pozyskiwania środków na projekty i działalność po komunikację z klientami.

KONTAKT
+48 504 050 232 | wasowska.telega@gmail.com

WYKSZTAŁCENIE
Jestem absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Moja praca magisterska nosiła tytuł: Rola producenta w polskiej produkcji filmowej w świetle teorii zarządzania projektami.
Obecnie studiuję podyplomowo Zarządzanie Gospodarką Odpadami na SGH.

PO GODZINACH
Rower, książki, nauka języków obcych, spacery z psem. Kiedy starczy czasu prowadzę też stronę o butach minimalistycznych: bosaki.pl.