Agnieszka Wąsowska-Telęga, wybory 2023

Jestem tłumaczką, copywriterką, fundraiserką. Zarządzam zespołami marketingu i SEO. Jestem członkinią zarządu Okręgu Pomorskiego partii Razem oraz członkinią zarządu stowarzyszenia Fashion Revolution Polska. Moja działalność społeczna i polityczna doprowadziła mnie do decyzji o starcie w tych wyborach.

Jako członkini partii Razem bliskie są mi postulaty prospołeczne równych szans – od dobrej jakości usług społecznych, przez prawo do mieszkania i równość małżeńską. Równe szanse to także wsparcie dla osób, które mają trudniej na starcie – by eliminować systemową i kulturową dyskryminację. Wciąż zbyt wiele jej wokół nas.

Ale zmiany systemowe dotyczące kwestii społecznych nie będą możliwe na dłuższą metę ani wystarczające bez zmian w naszym podejściu do gospodarki i zasobów planetarnych. Te dwa tematy są ze sobą nierozerwalnie związane. Dlatego zamierzam być głosem gospodarki cyrkularnej.

Zachęcam do lektury strony Kim jestem oraz mojej fanstrony na Fb.

A na kogo głosować do Senatu? Polecam kandydatów Paktu Senackiego, a na Pomorzu szczególności Annę Górską (okręg nr 63).

Agnieszka Wąsowska-Telęga